Udział uczniów w konkursach w roku szkolnym 2004/2005

*  19.09.2004r. – Konkurs Literacki z okazji Dnia Papieskiego

odpowiedzialność za organizację: Szajner Bogumiła, Wasilewska Jolanta

wyróżniona praca ucz. kl. IIa Katarzyny Kojder

*  5.10.2004r. – Uroczystości związane z zakończeniem obchodów 60. Rocznicy Powstania Warszawskiego

reżyseria i scenografia widowiska: Kozak M., Weselak M., Ryznar M.

muzyka: Myłek E.

wystawa: Szajner B., Dryś M., Drabik E., Dryś S

artykuły do prasy: Szajner B., Dryś M.

*  1.10.2004 – Konkurs Plastyczny pod hasłem „Mój Patron gen. A. Chruściel”

koordynator konkursu: Stepaniak Katarzyna

*  11.10.2004r. – Udział w konkursie zorganizowanym przez NBP – praca pisemna „Moja ziemia obiecana – mój pomysł na sukces zawodowy”.

odpowiedzialność za konkurs: Szajner Bogusława

prace napisały: Kojder Katarzyna, Kornafel Edyta – kl. IIa Gimnazjum.

*  19.10.2004r. – udział w Wojewódzkim Konkursie Krasomówczym

X miejsce: Gwóźdź Agnieszka kl. IIIb Gimnazjum

Odpowiedzialna za konkurs: Wasilewska Jolanta.

*  27.10.2004r. – udział w Gminnym Konkursie Literackim „Poeci i pisarze dzieciom L...M...N...”

odpowiedzialni: Myłek E., Kluz – Wikiera A., Stepaniak K., Rachfał A., Misiło Z., Jurkiewicz G., Lasek M.

*  październik 2004r. – udział w przeglądzie pieśni i piosenki Maryjnej zorganizowana z okazji Dnia Papieskiego.

*  16.11.2004r. – I etap konkursu humanistycznego, uczestniczyło 9 uczniów Szkoły Podstawowej, najwięcej punktów zdobyła Magdalena Chruściel (28 pkt – zabrakło jej jednego punktu do zakwalifikowania się do etapu II.

*  17.11.2004r. – I etap konkursu matematyczno-przyrodniczego, uczestniczyło 18 uczniów Szkoły Podstawowej

*  18.11.2004r. – I etap konkursu polonistycznego, uczestniczyło 7 uczniów Gimnazjum

*  19.11.2004r. – I etap konkursu historycznego, uczestniczyło 5 uczniów Gimnazjum

*  20.11.2004r. – I etap konkursu fizycznego, uczestniczyło 7 uczniów Gimnazjum

*  23.11.2004r. – I etap konkursu biologicznego, uczestniczyło 2 uczniów Gimnazjum

*  25.11.2004r. – I etap konkursu geograficznego, uczestniczyło 6 uczniów Gimnazjum

*  26.11.2004r. – I etap konkursu matematycznego, uczestniczyło 15 uczniów Gimnazjum

*  02.12.2004r. – I etap konkursu z języka niemieckiego, uczestniczyło 11 uczniów Gimnazjum

*  26.11.2004r. – V Regionalna Olimpiada Wiedzy o ks. B. Markiewiczu

uczestniczyło 26 uczniów; do II etapu zakwalifikowali się: Krutysz Edyta, Słysz Alicja, Pusztuk Robert

odpowiedzialni: k. B. Chłap, s. J. Wojciechowska.

*  grudzień 2004r. – Konkurs Biblijny dla klas IV-VI

odpowiedzialni: k. B. Chłap, s. J. Wojciechowska

*  10.11.2004r. – udział w V Konkursie Plastycznym „Nastroje jesieni” Przeworsk

wystawiono 84 prace z kl. 0-IV SP

III miejsce: Tomasz Groch kl. IV, Alicja Cieluba kl. III

organizatorzy: Sznaj Ł., Niemiec M., Jurkiewicz G., Rachfał A.,  Lasek M., Misiło Z., Stepaniak K., Kozak M.

*  styczeń 2005r. – Przeworsk – udział w Przeglądzie Obrzędów Bożonarodzeniowych

przygotowali: Jurkiewicz G., Rachfał A., Rzeczyca J., s. Wojciechowska J., Myłek E.

wyróżnienie za oprawę muzyczną

*  22.02.2005r. – wizyta w naszej szkole władz oświatowych i wojewódzkich – obecni m.in. Kurator St. Rusznica, p. Lewińska i inni.

program okolicznościowy przygotowali: Kogut G., Ryznar M., Wasilewska J., Myłek E.

*  24.02.2005r. – Konkurs biblijny – dekanalny – Grzęska

I miejsce Joanna Dryś kl. Va

III miejsce Magdalena Chmura kl. VIb

Obie zakwalifikowały się na archiprezbiterat.

Opiekun – ks. K. Filip

Edyta Krutysz Ib G. – II miejsce w archiprezbiteracie, udział w etapie diecezjalnym

Opiekun: ks. B. Chłap

*  10.01.2005r. – Ogólnopolska Olimpiada z Matematyki „Olimpus” – udział brało 21 uczniów SP:

kl. IV – 7

kl. V – 10

kl. VI – 4

laureatem Konkursu jest Magdalena Chmura kl. VIb, tj. V miejsce na 1633 uczestników

organizatorzy: Rzeczyca J., Kraszy E.

*  2.03.2005r. – wykonano 2 palmy na Wojewódzki Konkurs Palm do Rzeszowa

wykonanie i opieka: Misiło Z., Lasek M., Stepaniak K.

Dwa wyróżnienia na VIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Palma Wielkanocna”- uczennice: Anna Gardziel, Kinga Słysz

Listy gratulacyjne dla: Stepaniak K., Lasek M.

*    12.05.2005r. – Gminny Konkurs Ortograficzny w Gorzycach dla kl. III – udział wzięło 6 uczniów

opiekunowie: Lasek M., Misiło Z., Sobala D.

*  11.05.2005r. – Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekonomicznej „Rachmistrz 2005” dla uczniów SP

udział wzięło 4 uczniów – IV miejsce Magdaleny Chmury

organizatorzy: Kraszy E. Rzeczyca J.

*  05.2005r. – Konkurs Matematyczny „Kangur 2005” – międzywojewódzki

III miejsce i wyróżnienie – Gwóźdź Michał kl. V

Organizator: Kraszy E.

*  25.05.2005r. - Gminny Przegląd – „Ukryte talenty”

Organizatorzy: Misiło Z., Myłek E.

*  20.05.2005r. – Udział w Wojewódzkim Konkursie Poetyckim „Dla Mamy”

wyróżnienie ucz. kl. III SP – Joanna Dryś

przygotowywali: Sobala D., Ryznar M.

*    24.04.2005r. – Turki

*    9.03.2005r. – Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „EKO – PLANETA”

*  wyróżnienie dla Michała Janika

*  organizatorzy: Dryś M., Szajner B., Chajec J.

*    21.03.2005r. – Dzień Wiosny – konkurs na „Suknię Pani Wiosny”

*  organizatorzy: Sznaj Ł., Niemiec M.

*  konkurs na najładniejszą Pisankę; organizatorzy: wychowawcy kl. I-III

*  konkurs na najlepsze przebranie; organizatorzy: kl. IV-VI SP

*  rozgrywki klasowe – piłka koszykowa; odpowiedzialni: wychowawcy kl. I-III G

*    23.03.2005r. – Konkurs Plastyczny „Moje Piękne Podkarpacie”

*  wyróżnienie: Alina Szczygielska

*  organizator: Kozak Marek

*  Marek Kozak – certyfikat

*    19.04.2005r. – Konkurs poetycki „Dla Mamy” – organizowany przez WDK Rzeszów,

*  odpowiedzialni: A. Kluz-Wikiera, M. Ryznar

*    20.04.2005r. – V Olimpiada o Wielkich Polakach – Miejsce Piastowe - etap archidiecezjalny – ucz. kl. II G – Edyta Krutysz

*  odpowiedzialny: ks. B. Chłap

*    4.05.2005r. – Finał konkursu biblijnego „Dobra Nowina”

*  II miejsce Joanna Dryś kl. V

*  Odpowiedzialny: ks. K. Filip

*    7.05.2005r. – I Regionalny Festiwal Piosenki “Malin koszyk” (piosenka religijna) Pruchnik

*  II miejsce Edyta Krutysz (solistka)

*  II miejsce zespół „Promyki Maryi”

*  organizator: s. J. Wojciechowska

*    2.05.2005r. – VI Gminny Przegląd Piosenki „Ukryte talenty”

organizatorzy: Misiło Z., Myłek E.